Bizi Hemen Arayın!      0 216 455 18 04

HİZMETLERİMİZ

PROFESYONEL MAKYAJ PROFESYONEL MAKYAJ

Profesyonel Makyaj

Alanında uzman ve tecrübeli eller tarafından yapılan profesyonel makyajla, normal günlük makyajdan çok daha profesyonel ve estetik bir görünüm elde edilebilmektedir. Profesyonel makyaj uygulamalarında kaliteli ve profesyonel ürünler kullanılmaktadır. Çok titiz bir çalışma gerçekleştirilerek, cildin çok daha canlı ve güzel görünmesi sağlanırken, yapılan göz ve dudak makyajları da uzun saatler kalıcılığını korur.Profesyonel Makyaj Nasıl Yapılır?

Profesyonel makyaj işlemine cilt iyice temizlenip kremlerle nemlendirilerek başlanır. Bu aşamadan sonra kişinin beklentileri belirlenmeli ve makyaj kararlaştırılmalıdır. Makyaja başlandığında makyaj bazı olarak adlandırılan ürünler cilde dağıtılarak gözeneklerin kapanmasını ve cildin yumuşamasını sağlar. Ardından ilk olarak fırça ile fondöten sürümü gerçekleştirilir. Ciltte pürüssüz bir görünüm yakalamak adına profesyonel, kaliteli ürünler seçilmelidir. Fondöten sürümü bitince, fondöteni sabitleyecek renksiz pudra sürümü yapılır. 

Genel olarak makyajda ve özellikle far seçiminde organik bazlı ürünler tercih edilmelidir. Far sürülmeden önce de far bazı uygulanır. Bu şekilde renkler daha canlı gözükecektir. Rimel uygulamasında, önce takma kirpikler kullanılır. Bu durum değişebilmekle beraber görünümün daha çarpıcı olması adına önemlidir. Uygulanacak allıklar da kişinin cilt rengi ve yanak yapısına göre belirlenmelidir.

Dudak makyajına geçildiğinde, özel dudak bölgesi fırçası yardımıyla boyama yapılır. Rujla uyumlu bir kalem kullanılarak dudak etrafı da boyanır. 

Profesyonel makyajın son kısmında sabitleyici spreyler kullanılır. Bu spreyler makyajın kalıcılığını arttırır.Profesyonel Makyaj Fiyatları:

Profesyonel makyaj fiyatları, öncelikle profesyonel makyajın yaptırılacağı merkeze ve kullanılacak ürünlerin kalitesine göre değişebilir. Günümüzde pek çok profesyonel makyaj yaptığını iddia eden merkez, ya kalitesiz ürünler kullanmakta ya da uygulama tecrübeli ve bilgili olmayan kişiler tarafından yapılmaktadır. İyi sonuçlar alabilmek adına bu noktada dikkatli olmak gerekir. Profesyonel makyaj fiyatları hakkında bilgi alabilmek için 0216 455 18 04 veya 0212 381 21 55 numaralı telefon hattından bize ulaşabilirsiniz.