Bizi Hemen Arayın!      0 216 455 18 04

HİZMETLERİMİZ

BÖLGESEL ZAYIFLAMA BÖLGESEL ZAYIFLAMA

Genellikle genetik nedenlerin etkisiyle vücudumuzun belirli bölgelerinde daha fazla biriken yağlar, bölgesel fazlalıklar olarak karşımıza çıkarlar. Orantısız bir görünüme neden olan bu yağlar, göbek, basen, popo, kalça ve bacakların üst tarafında toplanırlar. Diyet programlarının her zaman tam anlamıyla sonuç vermediği bu tarz problemler için farklı bölgesel zayıflama ve incelme yöntemleri giderek artan biçimde tercih edilmektedir.
Bölgesel zayıflama seans sayılarını uzmanların vücudunuzu değerlendirmesi ile belirlenecektir. Kilo problemi olan hastaların bölgesel incelme işlemine bir diyet programı ile birlikte alınması gerekebilir. Böylelikle vücut şekillendirme yöntemlerinin etkisinin daha kalıcı olması sağlanmaktadır. Bölgesel Zayıflama yöntemlerle bölgesel zayıflama kombine uygulamalar ve modern tıp teknikler uygulandığında faydalı sonuçlar verebildiği görülmektedir Karın cildinde gevşeme olan adaylarda beraberinde tedavi uygulanarak karın cildinin kasa yapışması ve daha gergin durması sağlanabilmektedir.

Rollshape, kan dolaşımını hızlandırarak,yüksek rahatlama, ağrıları dindirme ve selülit giderici etkiler sunan ileri teknolojili bir masaj cihazıdır. Tercihe göre Hydroshape / Bodyshape kullandıktan önce veya sonra ya da tek başına da kullanılabilir. Aynı zamanda spora başlamadan ön hazırlık amacıyla da kullanılabilir. Yüksek bir etki için kromoterapi, kolajen ve hava iyonizasyonu gibi özellikler ile donatılmıştır.

Kızılötesi özelliği cildin derin katmanlarında birikmiş yüksek toksinlerin atılmasını sağlar; eklem tutulmalarınıı azaltır, kas spazmlarını rahatlatır, kan dolaşımını artış sağlanır, ağrıları dindirir, yumuşak doku zedelenmesine iyi geldiği gibi kolajen, dokuların genişlemesini arttırır ve iltihaplı ödem çözümüne yardımcı olur.

Kromoterapi, renklerin organizmalar üzerindeki renk terapisidir. Renklerin hormonlar üzerinde olumlu etkileri vardır, vücut dengesi ve direnci için çok yararlıdır.

Kolajen terapisi, yaşlanan, gevşeyen ve sarkan cilde seçilmiş dalgalarla en temel cilt altyapısı olan kolajenin yeniden inşa edilmesini, böylece kolajen liflerin ciltte kümeleşmesini, kalınlaşmasını ve esnekliğini yeniden kazanmasını sağlar.

Hava iyonizasyonu sağlıklı iyonlar salgılar, vücuda zindelik ve enerji kazandırır. Modern yaşam ortamındaki elektronik ekipmanlar sebebi ile oluşan uyuşukluk, bitkinlik ve yorgunluk etkilerini minimum seviyeye indirir.
Bodyshape, yüksek teknoloji ile Avrupa Birliği’nde üretilmiş, yenilikçi ve eşsiz bir zayıflama aynı zamanda incelme makinesidir. Buildin koşu bandı üzerinde bir taraftan yürür veya koşarken, diğer taraftan vakum ve kızılötesi teknolojileri ile donatılmış düşük atmosferik basınç ortamında haftada ortalama 5000 kaloriye kadar yakmanız sağlanır.

Bu devrim niteliğindeki cihaz spora yeni başlayanlar için olduğu gibi, zayıflamak ve sıkılaşmak isteyen fakat spor salonuna gidecek vakti olmayanlar için de oldukça idealdir.

Bodyshape’in içerdiği tüm teknoloji bileşenler kasların enerji tüketimini arttırmaya yöneliktir ve bu yüzden maksimum bölgesel incelme, vücuttan su atma ve kilo kaybı sağlar.

Standart spor egzersizlerinin çok ötesinde bir sonuç alacağınız Bodyshape güvenli, sağlıklı ve eğlenceli bir incelme ve kilo kaybetme deneyimi sunar. Sizin için tasarlanmış 10 metrekarelik kişisel kabininizde ister tv/tablet izleyerek, ister müzik dinleyerek rahatlama imkanı bulabilirsiniz. 
Seans bitiminde ise selülite son veren aynı zamanda masaj terapi sağlayan Rollshape deneyimini keşfedebilirsiniz.

Kabin İçi Vakum                     
IR Infrared                                                            
LedKalojen Elektro Gençleştirme                  
Ozon Terapisi                                                    
Hava İyonizasyonu                                          
Aromaterapi                                                
Kromoterapi                                                
Kabin İçi Esinti  
   
Hijyen olmazsa olmazımızdır ..

BG Wellness ‘ da kabinlerin havası 24 saat boyunca yenilenir ayrıca klimalar kabinin sürekli doğru ısıda kalmasını sağlar. Her kullanımdan sonra tüm ekipmanlarımız gibi Bodyshape ve kabinlerimiz de dezenfekte edilir ve bir sonraki konuğumuza maksimum hijyen sağlanır.

Hydroshape, suyun içerisinde bir bisikletin çok daha ötesinde, özellikle Avrupa ve ABD’de bölgesel incelme, vücuttan kilo kaybetme, selüliti tamamen ortadan kaldırma, vücuttaki fazla suyu atma, kas gelişimini ve kuvvetlenmesini sağlama, kardiovasküler direnci arttırma, lenf drenajı gibi çok yönlü etkileri ile kendini kanıtlamış yenilikçi ve yüksek teknoloji bir makinedir.Hydroshape ile bir seans boyunca suyun içinde bisiklete bindiğinizde 16 jakuzi jeti bedeninize masaj yapar ve aynı zamanda,ozonterapi, aromaterapi ve kromoterapi özellikleri ile de sizi rahatlatır bunun yanında balneoterapik bir spa/wellness deneyimi sağlar.


Hydroshape neden çok etkili?

Suyun direnci havadan 12 kat fazladır. Bu yüzden 30dk.’lık bir seans boyunca suda bisiklete binmek; 400 - 600 kalori yakılmasını, vücuttaki fazla suyun atılmasını sağlar. Böylece hydroshape, incelme hedefine kolaylıkla ulaştırır. Aynı zamanda masaj jetleri sayesinde selülit problemini de ortadan kaldırır.


Konforlu bir seans deneyimi ve ruhsal rahatlama nasıl sağlar?

Bu yenilikçi teknoloji makinenin sahip olduğu Kromoterapi (renk terapisi) özelliği; suyun değişik renkler yansıtarak ruhsal rahatlama sağlamasıdır. Sizin için özel tasarlanmış 10 m2'lik kişisel kabininizde ister tv/tablet den istediğiniz programı izleyerek, ister müzik dinleyerek rahatlama imkanı bulabilirsiniz. Seans bitiminde ise selülite son veren masaj için Rollshape deneyimini keşfedebilir, her aşamada konforun keyfini çıkarırsınız.


Neden çok pratik ve kullanışlı?

Hydroshape seansından sonra saçınız bozulmaz, makyajınız akmaz, ojeniz silinmez. Suyun içindeki ozon ve yüksek oksijen seviyesi sayesinde seans sonrası duş almanızı gerektirmez. Seans öncesi ve sonrası hazırlık sürecinizi bu pratiklil minimum seviyeye indirir ve günlük hayata kolayca karışmanızı sağlar.


Hijyen olmazsa olmazımızdır ..


Hydroshape cihazlarının içerisinde kullandığımız su, bir havuzdaki gibi devir daim edilmiş ve kimyasallarla temizlenmiş su kesinlikle değildir. Hydroshape cihazı her seansın başında siz cihaza yerleştikten sonra size özel kimyasal içermeyen temiz su ile dolar. Seansınız bittiğinde su tamamen ve otomatik olarak boşalır. Her seanstan sonra Hydroshape cihazları ve kabinleri tamamen dezenfekte edilir ve kabinlerin havası 24 saat boyunca yenilenir ayrıca klimalar kabinin sürekli doğru ısıda kalmasını sağlar. BG Wellness misafirlerine her kullanımda ve her cihazda maksimum hijyen sağlar.

Lenf Drenaj Nedir?
Lenf drenaj sistemi vücudumuzdaki bağışıklık ve savunma ile lenf işlemlerini gerçekleştiren, ödemlerin atılmasını sağlayan, dokulara besin taşınması ve dokularda biriken maddelerin atılmasında rol oynayan bir sistemdir. Bu sistem sıvı dengesini korur, yabancı hücreleri ve bakterileri uzaklaştırır. Lenf aynı zamanda ak kan olarak da adlandırılır. 
Lenf sıvısı, basınç farkından dolayı kandan daha yavaş akan bir sıvıdır. Lenf damarlarında bulunan hücrelerin duvar geçirgenliği kılcal damarlara kıyasla daha fazladır. Lenf damarları tek yönlü akış sağlar ve aynı zamanda kapakçıklar içerirler. Lenf sıvısı akış yolu boyunca çeşitli lenf bezlerinden geçiş gerçekleştirir. Lenf bezleri, içlerinden geçen sıvıyı süngerimsi yapılarıyla süzerler. 

Lenf Drenaj Uygulaması:
Lenf drenaj masajı olarak da adlandırılan bir uygulama olan lenf drenaj uygulaması, lenf drenaj makinası kullanılarak yapılır. Lenf drenaj makinasının temel amacı, lenfatik sistem olarak adlarındırılan, yukarıda bahsedilen lenf sistemindeki sıvı dolaşımını hızlandırmaktır. Aynı zamanda lenf drenaj masajının kas sistemine de yararlı etkileri vardır. Makinanın gerçekleştirdiği hareketler ile lenfatik akışı hızlandırılır. Bu şekilde hem aşırı kiloların azaltılmasında, hem ödem oluşumlarının azaltılmasında, selülit sıkıntılarının giderilmesinde oldukça başarılı sonuçlar alınabilmektedir. 
Lenf drenaj makinası, kişinin parmak uçlarından yukarılara doğru belirli aralıklarla başın uygulanmasını sağlar. Etkilerinden başlıcaları deri kalitesinin artması, bölgesel incelme, cilt ve altında sıkılaşma, ödemlerin azalması şeklindedir.

Lenf drenaj yapılacak kişiye ince çoraplar giydirilir ve vücudun bacak, ayak ve karın kısımları sarılarak cihaz çalıştırılır. Parmak uçlarından üst tarafa doğru belirli aralıklarla basınç uygulayan cihaz, drenaj etkisini gerçekleştirir. Bu etkiyle vücudun normal lenf sistemi hızlandırılmış olur ve işlemden hedeflenen sonuçlar elde edilir.

Lenf Drenaj Kullanım Alanları:
Özellikle çeşitli hastalıklar sonrasında vücutta görülen ödemlerin giderilmesinde, selülit ve zayıflama tedavilerinde, gebelik sonrası ortaya çıkan varislerin tedavisinde, vücutta birikmiş zararlı maddelerin ve toksinlerin uzaklaştırılmasında başarılı sonuçlar alınarak kullanılmaktadır.

Lenf Drenaj Kimlere Uygulanabilir?
Yüksek tansiyon hastalığı bulunan kişilere, hemoroidi olan kişilere, şeker hastalarına, kemik erimesi olanlara ve gebelere lenf drenaj masajı tavsiye edilmez. Bunun dışında işlemin yapılmasını engelleyecek bir sağlık problemi bulunmayan herkese lenf drenaj yapılabilmektedir.

Lenf Drenaj Seans Sayısı ve Seans Süresi:
Lenf drenaj masajı, hangi problem için yapıldığına ve farklı durumlara göre değişik seans sayılarında yapılabilmektedir. Hem destekleyici tedavi olarak hem de başlı başına uygulanabildiğinden, beraberinde yapılan tedavi de seans sayısında önem taşır. Selülit tedavilerini baz alacak olursak, sonuç alınabilmesi adına 10 ila 15 seans kadar yapılması gerekebilmektedir.
Lenf dreanaj, oldukça kolay bir işlemdir ve ortalama 20-30 dakika kadar sürer. Seans sıklıkları 2-3 günde bir olabilmektedir. Yine bu noktada tedavi süreci önemlidir.

Lenf Drenaj Acı Verir Mi?
Lenf drenaj herhangi bir acı ya da ağrıya sebebiyet vermeyen oldukça konforlu bir uygulamadır. Bu nedenle de oldukça avantajlı ve tercih edilen bir yaklaşımdır.

Lenf Drenaj Zararları:
Lenf drenaj, sakıncalı durumu olan kişilere yapılmadığında ve doğru şekilde uygulandığında herhangi bir yan etkisi görülme olasılığı yoktur. Vücuda herhangi bir zararı olduğuna dair bir klinik çalışma bulunmamaktadır.

Lenf Drenaj Fiyatları:
Lenf drenaj fiyatları, farklı etkenlere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Özellikle işlemin probleme göre belirlendikten sonra kaç seans yapılacağı ücretlendirme üzerinde etkilidir. Aynı zamanda hangi şehirde hangi merkeze yaptırdığınız da fiyatları etkiler. İstanbul lenf drenaj fiyatlarının başka illere göre değişkenlik göstermesi, bu açıdan bakıldığında oldukça normaldir. Lenf drenaj hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize 0216 455 18 04 veya 0212 381 21 55 numaralı telefon hattını arayarak ulaşabilirsiniz.
AWT (Akustik Dalga Terapisi)

AWT (Akustik Dalga Terapisi) Nedir?
Açılımı “acoustic wave therapy” olan ve akustik dalga terapisi anlamına gelen AWT, bir bölgesel zayıflama ve selülit tedavisi tekniğidir. Bu yöntemle bağ dokusunda ve de yağların dermis tabakasının altında meydana getirdiği yapılar üzerine şok dalgaları gönderilir. Böylece deri serbestleştirilerek, cilt  görünümü düzgünleştirilir, aynı zamanda da yağ dokusunun parçalanmasına yardımcı bir etki gösterir.
AWT akustik ses dalgalarını kullanarak dokulara etki gösterir. Ses dalgalarının deri altındaki yağ dokularına etki göstermesiyle bu dokudaki zarlar üzerinde bir baskı oluşur. Baskıyla yağ dokusundaki zarlar hasar görüp yırtılır ve zarın altındaki yağlar serbest kalır. Akustik dalga terapisinin yardımıyla vücut metabolizması hızlandırıldığı için serbest yapıdaki yağların vücuttan atılması da kolay gerçekleşir. Bu bir süreç şeklinde gerçekleşir, bu sayede de deride sarkma ve buruşma gibi problemler ortaya çıkmaz. Kollajen ve elastin yapı desteklendiği için bir sıkılaşma da ortaya çıkar.

AWT Nasıl Yapılır?
Akustik dalga terapisinde özel cihazlar kullanılmaktadır. Öncelikle tespit edilen sorunlu bölgeye soğuk jel uygulaması yapıldıktan sonra masaj yapar şeklinde bu özel cihazla uygulama gerçekleştirilir. Hedef noktalar yağ dokularıdır. Bu sebeple bu dokuların sık olduğu noktalarda, masaj hareketlerinin hızı değişerek yapılmaktadır. Bu masaj hareketleri, rastgele hareketler şeklinde yapılmaz. Bölgedeki yağ yoğunluğuna göre hareketlerin hızı ayarlanır. Bu nedenle işlemi yapan kişinin alanında bilgili ve tecrübeli olması önemlidir.

Akustik Dalga Terapisi Uygulama Bölgeleri:
Vücutta bölgesel yağlanmanın olduğu noktalara awt yapılabilmekte ve oldukça başarılı tedaviler yapılabilmektedir. Bu nedenle vücut şekillendirmede kullanılabilir. Ayrıca AWT yüz bölgesi de dahil olmak üzere bütün vücutta doku onarım aktivasyonu amacıyla kullanılabilmektedir.

AWT Etki ve Kalıcılık:
AWT ile elde edilen sonuçlar oldukça iyi olabilmektedir. Özellikle dirençli lokalize yağların tedavisinde yüz güldürücü sonuçlar elde edilebilmektedir. Bu noktada problemin derinliği büyük önem taşır, her durumda aynı sonuçları almak mümkün olmayabilir. AWT tedavisinin kalıcılığı da bölgesel incelmeden sonra kişinin hem yeme alışkanlıkları hem de egzersizler ile kilo dengesine ne kadar koruyabileceğine bağlıdır. Bölgesel zayıflama sonrasında eğer kişi yeme alışkanlıklarına dikkat etmez ve hareketsiz bir hayat sürerse, bir geriye dönüş yaşanması kaçınılmazdır.

AWT Teknikleri:
Akustik dalga terapisinde iki ana teknik yaklaşımdan bahsedebiliriz. Radyal Şok Dalgası tekniği, AWT cihazında radyal başlık kullanımıyla gerçekleştirilirken Planar Şok Dalgası tekniği, planar başlık kullanımıyla gerçekleştirilir. Bu iki başlığın da farklı özellikleri vardır ve kişideki probleme göre hangi başlığın tercih edilebileceği kararlaştırılır.

AWT Acı Veren Bir İşlem Midir?
AWT işlemi sırasında hafif miktarlarda acı hissedilmesi olasıdır. Hem hastanın acı eşiğine hem de bölgedeki yağ ve selülit miktarına göre acı hissiyatı değişebilmektedir. Ses dalgaları direkt olarak yağ dokusunu hedeflediğinden, yağ dokusu fazla olan kişilerin daha az acı hissetmesi olasıdır. Yağ dokusunun fazla olduğu kişilerde akustik dalgalar bu noktalara etki göstereceğinden ve yağ dokusunda hissiyatın daha az olmasından dolayı hissedilen ağrı da doğal olarak daha az olacaktır.

V-Actor ve D-Actor Akustik Dalga Terapisi Tamamlayıcıları:
D-Actor Uygulaması:
D-Actor uygulamasında, Akustik Dalga Terapisi yüksek frekanslı titreşimlerle vücuda uygulanan yüksek enerji yayan ses dalgaları kullanır. 
Başlıca etkilerini şu şekilde sırayalabiliriz; -selülit tedavisi, -kas ve bağ dokusu sıkılaştırma, -lenfatik tıkanıklığın giderilmesi, -vücut şekillendirme, -kas tonusu düzenlenmesi, -yüz bölgesinde doku aktivasyonu, -tıbbi masaj, -yüz kırışıklıklarının tedavisi, -ameliyatsız yüz gençleştirme.

V-Actor Uygulaması:
Tedavi sonuçlarının etki süresinin uzatılması için V-Actor kullanılabilmektedir. V-Actor vibrasyon tedavisi ile metabolizma uyarılarak vücuttaki toksinlerin uzaklaştırılma süreci hızlandırılır. Bu lenf ve dolaşım sisteminin düzenlenmesiyle olur. Ayrıca cilt ve kasları da etkileyerek, cildin sıkılaşmasına katkı sağlar. V-Actor ile yaratılan mekanik titreşimler, kasların kontrollü şekilde kasılmasına sebebiyet verir. V-Actor vibrasyon masajı, biyomekanik bir uyarıyla AWT tedavisini tamamlayıcı etki gösterir.
Vibrasyon tedavisiyle; -metabolizmayı uyarır ve metabolik atıkların ortadan kaldırılmasını hızlandırır, -kas uyarısı ile dokuları sıkılaştırır, -doğal,genç görünümünü geri kazandırmak için cildin sıkılığını arttırır, -dokularda biyomekanik uyarı sağlar.
V-Actor ile yapılan uygulamalar; -vücut şekillendirme, - lenfatik drenaj masajı, -cilt sıkılaştırma, -cilt germe, -kas ve bağ dokusu aktivasyonu, -cilt elastikiyetinin iyileştirilmesi, -yara izlerinin azaltılması, -hamilelik çatlaklarının tedavisi, -kırışıklık azaltma.

AWT Akustik Dalga Terapisi Fiyatları:
Bölgesel zayıflama ve selülit tedavisi için AWT fiyatları özellikle seans sayısına göre farklılıklar gösterebilmektedir. Bu da temel olarak kişinin problemi ile alakalıdır. Ücretlendirmeyi etkileyen bir başka faktör de hangi merkezin seçildiğidir. İstanbul AWT fiyatları ile Kırklareli akustik dalga terapisi fiyatları çeşitli farklılıklar gösterebilir. 2016’daki ücretler de 2015’e göre değişkenlik göstermiş olabilir. Konu ile ilgili bilgi alabilmek ve sorularınız sorabilmek için 0216 455 18 04 veya 0212 381 21 55 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.


Power Max Kavitasyon Nedir?
Kavitasyon bölgesel yağlanma ve selülit tedavilerinde, ses dalgaları kullanarak oldukça başarılı sonuçlar veren ameliyatsız estetik bir uygulamadır. Kullanılan özel kavitasyon cihazı, deri üzerine uygulanan ultrasonla yağ dokusundaki hücreleri etkiler. Yağlı bölgelerdeki likit dokularda mikro kabarcıklar oluşturularak ses dalgalarıyla bu kabarcıklar patlatılır ve yağ hücrelerinin zarında mekanik hasar meydana gelir. Dokudaki yağ hücreleri ve ortaya çıkan yağ asitleri parçalanır. Böylece yağ hücreleri sıvılaştırılmış olur ve vücut metabolizmasıyla atılımı kolaylaşır. Vücuttan atılım lenf kanallarıyla gerçekleşmektedir.

Kavitasyon Hangi Bölgelere Uygulanır?
Powermax kavitasyon bölgesel zayıflama ve selülit tedavisinde kullanılır. Bel ve bel çevresi, basenler, göbek, sırt gibi bölgesel yağlanmanın olduğu kısımlara ve bacak, kol gibi selülitli noktalara kavitasyon yapılabilmektedir.

Kavitasyon Kimlere Uygulanmaz?
Gebe veya emzirme döneminde olanlara, şeker hastalarına, karaciğer ve böbrek hastalığı olanlara, dolaşım sorunları olanlara, rahim içi araç kullananlara, kalp pili bulunanlara ve metaz protezi bulunan kişilere kavitasyon yapılmamalıdır.

Kavitasyon Acı Veren Bir Uygulama Mıdır?
Kavitasyon ses dalgalarını kullanarak tedaviyi hedefleyen bir yaklaşımdır. Cilde herhangi girişimsel bir müdahele yapılmaz. Bu nedenle kavitasyon acı veren bir işlem değildir.

Kavitasyon ile Zayıflama Kalıcı Mıdır?
Kavitasyon ile bölgesel zayıflama ve selülit tedavisi yapıldıktan sonra, sonuçların kalıcılığı işlemi yaptıran kişinin hayat tarzı ve beslenme düzeniyle oldukça alakalıdır. Eğer kişi, selülit ve bölgesel yağlanmaya sebep olan beslenme şeklini devam ettirir ve spor, hareket gibi aktivitelerden uzak durursa, tekrar bölgesel yağlanma ve selülit problemleri ortaya çıkabilir. Bu nedenle kavitasyon tedavisi sonrasında kişinin dikkatli olması ve gündelik hayatında olumlu değişiklikler yapması gerekmektedir.
Kavitasyon uygulaması sonrasında kişiler beslenme alışkanlıklarını düzenlemek amacıyla diyetisyen yardımına başvurulabilir. Diyetisyen yardımı ve düzenli olarak devam ettirilecek egzersiz ve sporlar ile, kişinin tekrar bölgesel yağlanma ve selülit sorunlarını yaşamaması sağlanabilmektedir.

Kavitasyon Seans Süresi:
Powermax kavitasyon seansı, duruma ve uygulama alanlarına göre farklılık göstermekle birlikte ortlama olarak 1 ile 1,5 saat kadar sürmektedir.

Kavitasyon Seans Aralıkları:
Kavitasyon uygulaması seans aralıkları yaklaşık olarak 1 haftadır. İşlemler genellikle haftada bir şeklinde yapılır. Başlangıçta kavitasyon, haftada 2 seans şeklinde olup sonradan haftada 1 seans şeklinde de devam edilebilmektedir.

Kavitasyon Kaç Seans Yapılmalı?
Selülit ve bölgesel yağlanma problemlerinin derinliği kişiden kişiye değişebildiğinden seans sayısı da farklılıklar gösterir. Bu yüzden seans sayısı belirtebilmek için inceleme ve muayene gerekli olabilir. Genel bir sayı vermek gerekirse, sonuçların başarılı olması için ortalama olarak 6 ile 10 seans kadar kavitasyon işlemi yapılabilmektedir.

Kavitasyon Etkisi Ne Zaman Görülür?
İlk seans sonrasında Powermax kavitasyon etkileri ortaya çıkmaya başlar. Ancak bölgesel incelmenin gözle görülür hale gelmesi ve selülitlerin azalması ilerleyen seanslarda belirginleşecektir. Etki süresi kişiden kişiye ve probleme göre de değişebilir. Hastanın metabolizmasının hızlı ya da yavaş olması, parçalanan yağ yapılarının vücuttan atılma hızını etkiler. Bu nedenle sonuçların ne zaman görülür hale geleceği de metabolik hızla doğru orantılıdır.

Powermax Kavitasyon Fiyatları:
Kavitasyon işlem ücretleri, hastanın problemi ve buna bağlı olarak seans sayısına göre değişebilir. Kavitasyon ile selülit tedavisi fiyatları ve kavitasyon ile bölgesel incelme fiyatları farklı olabilmektedir. Ayrıca uygulamanın yaptırılacağı şehir ve yıl da ücretler açısından önemli faktörlerdir. İstanbul kavitasyon fiyatları ile Bursa kavitayson fiyatları aynı olmayabilir. 2016 yılı kavitasyon işlem ücretleri de 2015 yılından farklı olabilmektedir. Powermax kavitasyon ile ilgili aklınıza takılan sorular için 0216 455 18 04 veya 0212 381 21 55 numaralı telefonu arayarak bize ulaşabilirsiniz.